Western Union - Yes! © Twister Poland - Partner of the Western Union

Nasze atuty

Szybkość

Szybkość

Pieniądze można otrzymać dosłownie w kilkanaście minut po ich wysłaniu. Western Union stosuje najbardziej zaawansowaną technologię elektroniczną i jedyną w swoim rodzaju sieć, która umożliwia natychmiastowe wypłacenie pieniędzy w ponad 195 państwach.

Niezawodność

Niezawodność

Każdego roku miliony ludzi korzystają z usług Western Union w zakresie przekazów pieniężnych dla swoich bliskich w kraju, dla podróżnych w nagłych wypadkach lub w celu zabezpieczenia sprawnej działalności firm i przedsiębiorstw.

Każdy przekaz pieniężny jest zabezpieczony przez światowej klasy komputerowy system bezpieczeństwa i może być identyfikowany za pomocą unikalnego numeru kontrolnego transakcji (MTCN), jak i również specjalnego hasła wybranego przez klienta. Western Union gwarantuje, że Twoje pieniądze zostaną wypłacone szybko i wyłącznie właściwej osobie.

Wygoda

Wygoda

Przedstawicielstwa Western Union znajdują się tam, gdzie najbardziej potrzebne, w zależności od kraju: w bankach, placówkach pocztowych, aptekach, sklepach detalicznych, biurach podróży, na stacjach kolejowych, lotniskach oraz w innych miejscach. Większość tych przedstawicielstw jest otwarta w dogodnych godzinach.

Sieć ponad 150 000 przedstawicielstw Western Union jest największą na świecie siecią przekazów pieniężnych.

źródło: westernunion.pl

drukuj stronę